Wsparcie IT - Intesys

Aktywne monitorowanie stanu systemów i serwerów

Proaktywny monitoring Twojego środowiska IT jest niezbędny do utrzymania wysokiej dostępności systemów informatycznych. Proaktywny monitoring to działania wyprzedzające. Dzięki naszej stałej fizycznej obecności, oprogramowaniu do monitoringu, codziennym czek listom i automatom, wyeliminowaliśmy awarie dnia codziennego oraz awarie krytyczne. Dzięki nam, nasi klienci osiągają korzyści ekonomiczne w postaci stałego dostępu do własnych zasobów, i spokój psychiczny że są w dobrych rękach. Proaktywny monitoring to brak przykrych niespodzianek.  Jeśli nie chcesz co chwila zastanawiać dlaczego twój system nie działa, nie możesz zalogować się do swojego systemu albo myślisz sobie „co tak wolno?”,  zajrzyj tutaj.

 

Wsparcie dla zarządów w budowaniu wygrywającej IT

Uważamy, że usługa wsparcia nie kończy się na użytkownikach i serwerach, a obejmuje także decydentów w organizacji. Tutaj wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i pomagamy w zarządzaniu środowiskiem IT. Typowy ousourcer skupia się tylko na sprawach niezbędnych do działania, my idziemy dalej, zarządzamy środowiskiem IT, aby było ono bezpieczne, odpowiednio zabezpieczone, zgodne z przepisami itd. Oznacza to ustalenie zagrożeń i podatności instytucji na nie oraz ustalenie potencjalnych skutków ich wystąpienia oraz stworzenia takich procedur, które zabezpieczą działanie organizacji po wystąpieniu zagrożenia.

Stały dostęp do zespołu inżynierów biegłych w takich dziedzinach rynku jak Handel, Transport, Produkcja, czy Jednostki Administracji Państwowej powodują transfer wiedzy a co za tym idzie korzystanie z najlepszych rozwiązań IT i biznesu.

 

Wsparcie użytkowników w pracy

Twoi pracownicy to skarb, niewyczerpalne źródło udoskonaleń i dobrych pomysłów jak zoptymalizować procesy w Twojej firmie. My jesteśmy kluczem który otwiera ich na rozmowę o tym poprzez codzienna z nimi pracę, a poprzez eliminowanie stresogennych sytuacji budujemy zaufanie. Pracownicy nie boją się rozmawiać o swoich pomysłach na udoskonalenie swojego środowiska pracy czy optymalizacji ich odcinka pracy.  Nie pozwól by twój pracownik rozpraszał się przez problemy których można łatwo uniknąć.

 

Cyber bezpieczeństwo

Wielowymiarowość tego pojęcia to znak naszych czasów i nie bójmy się tego powiedzieć, że obecnie trwa wojna pomiędzy ludźmi chcącymi wykorzystać Twoje zasoby dla własnych celów, a ludźmi którzy przed nimi chronią. Istnieją całe dziedziny metod zaszkodzenia Twojemu biznesowi, i bez polityk bezpieczeństwa, fizycznych zapór sieciowych, ochrony antywirusowej oraz profesjonalnego monitoringu musisz zadać sobie pytanie nie czy, ale kiedy atak trafi we mnie i czy dam radę się pozbierać? Czy jesteś bezpieczny?

Od 10 lat skutecznie dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, mapę zagrożeń znamy na pamięć, i WIEMY JAK zapewnić Tobie bezpieczeństwo bo stoimy na ramionach gigantów.

 

Nowe funkcjonalności

Doświadczenie pokazuje że większość firm nie wykorzystuje większości zasobów za które zapłaciła. Gruntowna znajomość oprogramowania pozwala uzyskać rewelacyjne efekty w postaci wydajności pracy, bezpieczeństwa, i nowych zastosowań dostępnego środowiska. Często wystarczy wytworzyć niewielki łącznik by zintegrować ze sobą dwa programy potencjalnie z dwóch światów, by osiągnąć większą korzyść niż poprzez używanie każdego z nich z osobna.

Gotowe narzędzia już masz, musisz tylko chcieć je użyć! Jak tego dokonać?

Co powinien gwarantować Ci Twój partner IT

Jeśli chcesz znaleźć odpowiedniego partnera, działającego na rzecz zwiększenia produktywności Twojej firmy przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka, musisz zadać właściwe pytania.

Nasi partnerzy